Kalite Politikası

Temel Hedefimiz

Müşterilerimizin sürekli yükselen değerleri paralelinde; değişken ihtiyaç, istek ve şartlarını, onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yüksek kalite seviyesinde ürün ve hizmet sunarak daha çok müşterinin memnuniyetini ve sadakatini kazanmak, böylece araç kiralamaya yönelik hizmetlerini geliştirerek pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmaktır.

Bu faaliyetlerde çalışanlarımıza, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirmek amacıyla,

İlkelerimiz;

•  Toplumun mutluluğunu esas, markamızın gelişimini amaç, müşteri memnuniyetini hedef alarak ilerlemek,

•  Tüm personelimizin bilinçli ve sorumlu çalışması ile ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemimizin gerekliliklerini yerine getirmek, devamlı uygunluğumuzu ve yeterliliğimizi kontrol ederek etkinliğimizi sürekli iyileştirmek,

•  Gücümüzün kaynağı olan çalışanlarımızın bilgi ve deneyimine sürekli eğitim ile destek olarak ve motive ederek, bireysel gelişim ve memnuniyet istikrarını sağlamak,

•  Daha etkin, verimli iş sonuçlarının kısa sürede elde edilebilmesi ve sürekli iyileştirilebilmesi için tüm faaliyetleri proses yaklaşımıyla değerlendirmek,

•  Gelişen bilim ve teknolojiyi takip ederek yine müşterilerimizin memnuniyeti için, tedarikçilerimizle karşılıklı faydaya ve güvene dayanan iş ilişkileri kurmaktır.

İşletmemiz, Toplam Kalite Yönetimi ve onun esası olan “bireyin gelişimi toplumun gelişimidir” anlayışı içinde, yasalara bağlı kalarak ERNAZ AİLESİ olarak hep birlikte inançla çalıştığımız ve ilerlediğimiz sürece başarıya ulaşacaktır.

Globalleşen pazarın değişiminde gelişime odaklanan Kalite Politikamıza, ERNAZ AİLESİ’nin benimseyerek katılımını ve katkılarını, istikrarlı ve başarılı geleceğimizin teminatı olarak kabul ediyoruz.